У єдності – наша сила, в серці нашому – Україна!

Друзі! Тримаємося і працюємо! Триває війна, Збройні сили України впевнено і активно відтісняють ворога до кордонів рф. Звільнені міста й села відновлюються від перебування в окупації: розбираються завали, надається допомога потерпілим та проводиться ремонт інженерних комунікацій.

У нашій міській громаді в умовах війни комунальним службам також довелося ліквідовувати наслідки ворожої агресії та побувати під обстрілами. Але попри небезпеку та ризики, всі комунальні підприємства ні на день не припиняли свою роботу, продовжували і продовжують забезпечувати наших громадян життєво необхідними послугами. Тож звертаємося до наших мешканців, до всіх, хто має фінансову можливість, оплатити за надані житлово-комунальні послуги. Справа в тім, що працівникам комунальних служб, які працюють в умовах війни, треба щонайменше виплачувати зарплату, крім того, гроші необхідні і для проведення ремонтів і, зокрема, ліквідації наслідків обстрілів. Тож будь-яка сплачена платіжка – це підтримка комунальників, які сумлінно і відповідально виконують свої обов’язки у цих непростих умовах.
Шановна громадо, хочемо проінформувати про заборгованість населення перед комунальними підприємствами:
- перед комунальним житлово ремонтно-експлуатаційним підприємством заборгованість за послуги з утримання багатоквартирних будинків станом на 01.05. 2022 р.становить 594 900 грн., у тому числі за 1 квартал 2022 р. – 118 200 грн;
- перед виробничим управлінням комунального господарства за вивезення твердих побутових відходів оплата за послугу у порівнянні за аналогічний період минулого року зменшилися на 10%;
- перед водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням загальна заборгованість за послуги водопостачання становить 4 087 000 грн.
Шановні громадяни, нашим спільним завданням є надання якісних послуг, а для того щоб бепреребійно й надійно працювала критична інфраструктура, необхідно отримати фінансові ресурси для належного обслуговування інженерної мережі, проведення аварійних робіт та стабільного функціонування підприємств.
Будемо ж добрими господарями, та будемо допомагати комунальним службам створювати затишок і комфорт у міській громаді; будемо й надалі дбайливо ставитися до комунального майна.
Спільними зусиллями покращимо благоустрій міської громади.
Підтримуємо своїх і працюємо заради Перемоги!
Слава Україні! Героям Слава!
Альбом: У єдності – наша сила, в серці нашому – Україна!
Дата публікації: 14:03 18.05.2022
Проєкт рішення "Про передачу з балансу Виконавчого комітету Люботинської міської ради FPV дронів на    24.04.2024
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024