Запишись у добровольці з цивільного захисту – допоможи Україні!

Шановна громадо! В Україні йде війна. Збройні Сили України, Національна гвардія, загони Територіальної оборони, підрозділи Національної поліції, загони самооборони, волонтери, місцева влада, підприємства і підприємці – всі згуртувалися задля захисту країни, найшвидшого її звільнення та очікуваної Перемоги.

Майже кожного дня розширюється географія звільненої території, за що глибока подяка нашим мужнім захисникам; але й додається робота із ліквідації наслідків перебування окупантів на наших землях.
Нещодавно Уряд затвердив Порядок виконання невідкладних робіт щодо ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації, пов’язаних із пошкодженням будівель та споруд, яким передбачено також організацію робіт щодо аварійного демонтажу на підставі рішення регіональній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на територіях, де відсутні, або завершено активні фази бойових дій. Крім підрозділів ДСНС, до ліквідації наслідків ворожої агресії можуть долучатися і загони цивільного захисту, які повсюдно створюються органами місцевого самоврядування чи підрозділами ДСНС.
Шановні члени міської громади і громадяни, які прибули до нашої громади, ми чекаємо на вашу допомогу в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України, а саме: розборі завалів, рятуванні людей, наданні допомоги потерпілим, розвантаженні гуманітарних вантажів та інших важливих для Перемоги заходів.
У Люботинській міській територіальній громаді утворено добровільне формування цивільного захисту, до складу якого включаються громадяни України, які досягли 18-річного віку і здатні за своїми здібностями та станом здоров’я виконувати покладені на них обов’язки.
Шановні друзі! Ваша допомога потрібна Україні!
Зареєструватися добровольцем також можливо на сайті ДСНС України https//dmpo.dsns.gov.ua/ в розділі «Я прагну стати добровольцем» або у виконавчому комітеті Люботинської міської ради. Телефон для довідок 741 34 19.
Запишись у добровольці з цивільного захисту – допоможи Україні!

Відділ з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту
населення виконавчого комітету Люботинської міської ради
Альбом: Запишись у добровольці з цивільного захисту – допоможи Україні!
Дата публікації: 17:18 16.05.2022
31.03.2024