Допомога від держави для ВПО:

хто та як отримуватиме виплату з травня

З травня, згідно з Постановою Кабінету Міністрів № 457 від 16 квітня 2022 року, отримувати щомісячну допомогу від держави мають право наступні категорії осіб:
▪️громадяни, які перемістилися з територій, де ведуться бойові дії, або тих, які знаходять в тимчасової окупації чи в оточенні (блокуванні);
▪️громадяни, чиє житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження, і які подали заявку на відшкодування, зокрема через Єдиний державний вебпортал електронних послуг.
Зазначимо, що допомога на проживання для цих категорій внутрішньо переміщених осіб надається у наступних розмірах:
▪️для осіб з інвалідністю та дітей – 3 000 гривень;
▪️для інших осіб – 2 000 гривень.
Крім цього, одноразову допомогу можуть також отримати особи, які евакуюються із районів проведення бойових дій. Такі виплати проводить Укрзалізниця. А також одноразову допомогу від місцевої влади отримують особи, які проживають в деокупованих регіонах.

Дата публікації: 14:57 12.05.2022
31.03.2024