Друзі! Тримаємося і працюємо!

Сьогодні ще один день героїчного протистояння народу України російській федерації, і ще на один крок ми ближче до нашої Перемоги, в якій у нас немає жодних сумнівів!

Оперативний штаб, очолюваний міським головою, працює у режимі 24/7 і, з метою утримання території міської громади в належному санітарному стані, збереження інфраструктури громади й створенням умов, сприятливих для життєдіяльності нашого населення, координує діяльність усіх підрозділів виконкому та служб.
Житлово-комунальні служби в умовах воєнного стану демонструють максимально надійну роботу та працюють у режимі цілодобового зв’язку і взаємодопомоги, стабільно забезпечують громаду водою; ними підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства, постійно проводиться робота з благоустрою та збору сміття.
Виконують актуальні виробничі завдання сьогодення працівники Водопровідно-каналізаційного комунального управління. За минулий тиждень ними усунуто аварії та пошкодження на централізованій мережі водопостачання та водовідведення (на мережі водовідведення – вул. Гавенка – пров. Оранжерейний, вул. Будівельна, 5, та мережі водопостачання – вул. Миру, 35, вул. Військова, 28). Виконувалися роботи з ревізії насосних агрегатів КНС та КОС, демонтажу насосного агрегату на водозаборі по вул. Каманіна, роботи з впорядкування території на водозаборах міської громади.
Виробниче управлінням комунального господарства виконувало роботи з благоустрою громади: прибирання і вивіз сміття на автобусних зупинках, парку відпочинку, дитячих майданчиках та вулицях міста, вивезення сміття з кладовищ; проводилися роботи з видалення та кронування дерев, прибирання й вивезення дорожнього змету і покосу трави.
Люботинське комунальне житлове ремонтно-експлyатацiйне пiдприємство працює в стабiльному режимi і забезпечує безперебiйну роботу систем життезабезпечення житлових будинків міської громади та проводить роботу із обслуговування будинків.
Всі зосереджені на спільних турботах, спрямованих на Перемогу, бо працюємо для людей, заради людей і для Великої Перемоги!
Допомагаємо своїм, і обов'язково переможемо! Слава Україні! Її Героям Слава!
Альбом:
Дата публікації: 14:35 10.05.2022
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024
Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Люботинської міської ради Харківської області «Про встан   16.04.2024
Золочевська А. А.   12.04.2024
ЦНАП інформує: Оновили сервіси для ВПО в Дії. Оформлюйте довідку та допомогу для всієї родини   09.04.2024
Проєкти рішень від 09 квітня 2024 року   09.04.2024
Розпорядження № 60 "Про скликання LIV (позачергової) сесії Люботинської міської ради VIII скликання"   09.04.2024
Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг Люботинської міської ради за 1 квартал 2024 р   08.04.2024
Повідомлення про намір встановлення скоригованих тарифів на послуги централізованого водопостачання    05.04.2024
Виконавчий комітет Люботинської міської ради запрошує на роботу   04.04.2024