Друзі! Тримаємося і працюємо!
Друзі! Тримаємося і працюємо!

Друзі! Тримаємося і працюємо!

Сьогодні ще один день героїчного протистояння народу України російській федерації, і ще на один крок ми ближче до нашої Перемоги, в якій у нас немає жодних сумнівів!

Оперативний штаб, очолюваний міським головою, працює у режимі 24/7 і, з метою утримання території міської громади в належному санітарному стані, збереження інфраструктури громади й створенням умов, сприятливих для життєдіяльності нашого населення, координує діяльність усіх підрозділів виконкому та служб.
Житлово-комунальні служби в умовах воєнного стану демонструють максимально надійну роботу та працюють у режимі цілодобового зв’язку і взаємодопомоги, стабільно забезпечують громаду водою; ними підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства, постійно проводиться робота з благоустрою та збору сміття.
Виконують актуальні виробничі завдання сьогодення працівники Водопровідно-каналізаційного комунального управління. За минулий тиждень ними усунуто аварії та пошкодження на централізованій мережі водопостачання та водовідведення (на мережі водовідведення – вул. Гавенка – пров. Оранжерейний, вул. Будівельна, 5, та мережі водопостачання – вул. Миру, 35, вул. Військова, 28). Виконувалися роботи з ревізії насосних агрегатів КНС та КОС, демонтажу насосного агрегату на водозаборі по вул. Каманіна, роботи з впорядкування території на водозаборах міської громади.
Виробниче управлінням комунального господарства виконувало роботи з благоустрою громади: прибирання і вивіз сміття на автобусних зупинках, парку відпочинку, дитячих майданчиках та вулицях міста, вивезення сміття з кладовищ; проводилися роботи з видалення та кронування дерев, прибирання й вивезення дорожнього змету і покосу трави.
Люботинське комунальне житлове ремонтно-експлyатацiйне пiдприємство працює в стабiльному режимi і забезпечує безперебiйну роботу систем життезабезпечення житлових будинків міської громади та проводить роботу із обслуговування будинків.
Всі зосереджені на спільних турботах, спрямованих на Перемогу, бо працюємо для людей, заради людей і для Великої Перемоги!
Допомагаємо своїм, і обов'язково переможемо! Слава Україні! Її Героям Слава!
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 146
Дата публікації: 14:35 10.05.2022
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для населення
Телефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)ДОВІДНИКИВулиці, які змінили назвуДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіПублічне обговоренняВакансіїПравила благоустрою території м. ЛюботинаГрафік вивезення ТПВ та перелік вулиць по кварталам у 2022 р.Квитанція на оплату за вивезення ТПВЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Нові та оновлені сторінки
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   27.01.2023
ЗВІТ ФРАКЦІЇ ПП «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ» у місті Люботин за 2022 рік   26.01.2023
Виконавчий комітет Люботинської міської ради запрошує на роботу за строковим договором (контрактом)    23.01.2023
Інформація в рамках програми (з 01.01.2023 р.)   20.01.2023
Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення Люботинської міської ради Харківської області «Про зат   20.01.2023
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   20.01.2023
Виконавчий комітет Люботинської міської ради запрошує на роботу за строковим договором (контрактом)    19.01.2023
Звіт щодо роботи Водопровідно-каналізаційного комунального управління Люботинської міської ради за 1   17.01.2023
Довідка про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Люботинської мі   16.01.2023
Звіт депутатів фракції «Слуга Народу» за 2022 рік   16.01.2023
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>