Шановні мешканці і внутрішньо переміщені особи Люботинської міської громади!

Люботинська міська рада отримала чергову партію продуктових наборів у рамках гуманітарної допомоги за ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Пакет кожному громадянину».

6 травня з 9:00 год. продовжуємо видачу у наступних пунктах:
Гімназія № 1;
Навчально-виховний комплекс № 2;
Загальноосвітня школа № 3;
Загальноосвітня школа № 4;
Гімназія № 5;
Загальноосвітня школа № 6;
Караванська гімназія;
Манченківська загальноосвітня школа.
Необхідно мати при собі документи: паспорт та паспорт і довідка ВПО (для внутрішньо переміщених осіб).
Зверніть увагу на те, що громадяни, які не мають змоги самостійно пересуватися чи /або особи з обмеженими можливостями здоров’я, можуть отримати допомогу в пунктах видачі через уповноважену особу (родичі, сусіди, т.д.) при наявності заяви-довіреності (зразок якої розміщено на офіційному сайті) та оригінала паспорта громадянина, що звертається за допомогою. Довірена особа при собі повинна мати паспорт та довідку (для внутрішньо переміщених осіб).
Чекаємо на вас і зазначаємо, що набори «Пакет кожному громадянину» будуть видаватися в міру їх надходжень. Громадяни, що вже отримали продуктові набори «Пакет кожному громадянину» не можуть претендувати на повторне отримання пакунку на даному етапі.
Також звертаємо вашу увагу на те, що продовольчий пакет має відмінності від того пакету, що видавався напередодні. Продовольчі набори, отримані дещо раніше в коробках, надходили від Тернопільської області. Сьогоднішні набори надійшли від міста Дніпро.
Альбом: Шановні мешканці і внутрішньо переміщені особи Люботинської міської громади!
Дата публікації: 16:51 05.05.2022