Друзі! Тримаємося і працюємо!

Триває третій місяць повномасштабної війни росії проти України, хижі наміри агресора поневолити Україну не вдалися.

Українці з першого дня війни демонструють рішучий спротив, проявляють безпрецедентний героїзм і організованість, й увесь світ із посиленою увагою та повагою дивиться на нашу країну.
Збройні Сили наближають Перемогу, а волонтери та друзі із-за кордону збирають допомогу для відправлення у місця, де триває агресія росії. Таким чином створюють гуманітарний фронт для підтримки і забезпечення надійного тилу, який допомагає захисникам України боротися за нашу свободу.
Учора гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування міська громада отримала від країни Польща.
Люботинська міська громада щиро дякує Народному депутату України Павлу Сушку і голові Харківської обласної військової адміністрації Олегу Синєгубову за сприяння в отриманні своєчасної і вкрай необхідної допомоги для громади. Гуманітарна допомога буде адресно надаватися внутрішньо переміщеним особам і вразливим верствам населення – мамам-одиначкам, підопічним терцентру та інвалідам. Отже, спільними зусиллями підтримуємо тих, кому найважче у ці скрутні місяці війни.
Дякуємо всім, хто допомагає, і особлива подяка нашим захисникам, воїнам ЗСУ, які щодня й щогодини наближають Перемогу!

У єдності наша сила! Ми переможемо!
Слава Україні! Її Героям Слава!
Альбом: Друзі! Тримаємося і працюємо!
Дата публікації: 15:47 05.05.2022