НІ - штучним квітам
НІ - штучним квітам

НІ - штучним квітам

#люботин_нуль_відходів

За традицією, після світлого свята Великодня, слідують поминальні дні, під час яких ми віддаємо дань пам'яті наших рідних.

Звичайно, для цього потрібно навести лад на кладовищі. І за звичаєм останніх років, люди почали використовувати штучні квіти для прикрашання. Хоча це всього лиш мода, наші предки так не робили. Як і всі одноразові речі, штучні квіти дуже шкодять довкіллю.

Першим з чого починається прибирання на кладовищі, це викидання старих вінків. В деяких випадках їх вивозять на місцевий сміттєвий полігон, а в інших просто спалюють. Велика кількість отруйних сполук підіймаються просто в небо та забруднюють повітря навколо. Чи вартує рік життя цих квітів здоров'я ваших легень? Саме тому, представники церкви та місцевої влади також проти цього (дивись відео за посиланням нижче). https://youtu.be/9CX7M2UEC4Q https://youtu.be/FUfkbri6syg

Найкращим варіантом будуть жива молитва, справжні квіти, або зроблені власноруч з паперу (так робили раніше, до появи штучних). Таким чином зникне потреба у вивозі сміття з кладовищ, а вони самі будуть виглядати природно та більш підлаштованими під місцевий ландшафт.

 

#люботин_нуль_відходів #місто_нуль_відхолів

 

 

Переглядів: 526
Дата публікації: 10:59 02.05.2022
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>