Ми непереможні, бо ми – згуртовані!
Ми непереможні, бо ми – згуртовані!

Ми непереможні, бо ми – згуртовані!

Кожен із нас має свій фронт роботи і допомоги задля спільної Перемоги!

Біля двох місяців триває війна триває, безчинствує агресор, але мужні захисники України щодня і щогодини наносять гідну відсіч ворогам, звільняючи території рідної землі. Ми непереможні, бо ми – згуртовані! І кожен із нас має свій фронт роботи і допомоги задля спільної Перемоги!
Тримаємося і працюємо, бо знаємо, що зараз, як ніколи, нашій громаді необхідна підтримка. Оперативний штаб, який очолює міський голова Леонід Лазуренко, працює в посиленому режимі і контролює ситуацію в громаді. Пріоритетами в роботі є забезпечення діяльності комунальних структур, допомога вразливим категоріям населення, вимушеним переселенцям та реєстрація внутрішньо переміщених осіб, які залишили місця проживання через активні бойові дії. За інформацією Управління соціального захисту населення, до Центру надання адміністративних послуг станом на 19 квітня звернулося 3954 осіб, довідки для переселенця отримали 1698 осіб, сформовано (підготовлено до видачі) 2240 довідок.
Із 20 квітня отримати статус та допомогу для внутрішньо переміщених осіб тепер можна в застосунку Дія. Даною онлайн-послугою можна скористатися із ID-карткою чи біометричним закордонним паспортом. Нагадуємо, що переселенці, які звернуться за допомогою на проживання до 30 квітня, отримають її, починаючи з березня місяця.
 
Тримаємося, єднаємося, підтримуємо одне одного, і Україна обов'язково переможемо! Слава Україні! Її Героям Слава!
Переглядів: 346
Дата публікації: 16:22 20.04.2022
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>