Щодо відповідальності за злочини проти національної безпеки України
Щодо відповідальності за злочини проти національної безпеки України

Щодо відповідальності за злочини проти національної безпеки України

Документ передбачає у статтях 111 та 113 Кримінального Кодексу України максимальне покарання за державну зраду та диверсію в умовах воєнного стану у вигляді позбавлення волі на строк 15 років або довічне позбавлення волі з обов’язковою конфіскацією всього майна. Окрім цього, забороняється будь-яка амністія до осіб, які скоїли державну зраду та диверсію.

Шановні мешканці громади.
В Україні триває війна. Увесь наш народ піднявся на захист держави, своєї рідної землі, бо захищаємо своє.
Але зустрічаються колаборанти, які свідомо працюють на шкоду власній країні.
Кримінальним кодексом України ст. ст. 109, 110, 111, 111-1 передбачена відповідальність за злочини проти національної безпеки України.
03 березня 2022 року Верховна Рада України ухвалила закон "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за злочини проти основ національної безпеки України в умовах дії режиму воєнного стану" (№7116). Документ передбачає у статтях 111 та 113 Кримінального Кодексу України максимальне покарання за державну зраду та диверсію в умовах воєнного стану у вигляді позбавлення волі на строк 15 років або довічне позбавлення волі з обов’язковою конфіскацією всього майна. Окрім цього, забороняється будь-яка амністія до осіб, які скоїли державну зраду та диверсію.
Отже, посилюється кримінальна відповідальність та справедливе покарання тим особам, які вчинять чи вже вчинили державну зраду або диверсію на території України у воєнний час, що матимуть тяжкі наслідки для народу України.
Переглядів: 793
Дата публікації: 10:07 09.04.2022
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>