До уваги вимушених переселенців!

Звертаємо вашу увагу на те, що з 07 квітня для отримання довідки переселенця, реєстрація буде проходити тільки у ЦНАПі за особистої подачі документів

До уваги вимушених переселенців!
Шановні громадяни, в умовах воєнного часу часто виникають технічні збої в роботі інтернету та повільно працюють державні бази даних ВПО, а також, у зв'язку з тим, що деякі громадяни подають документи через офіційний сайт у некоректній формі, опрацювання звернень громадян дещо уповільнюється.
Спеціалістами Управління соціального захисту населення, які відповідають за цей напрямок, робиться все можливе для надання послуги.
Також звертаємо вашу увагу на те, що з 07 квітня для отримання довідки переселенця, реєстрація буде проходити тільки у ЦНАПі за особистої подачі документів.
Нагадуємо: прийом виключно за попереднім записом, тел. (057)741-32-69 , 096-566-0412 (телеграм).
Адреса: вул. Ушакова, 1б (з понеділка по п'ятницю з 8:00-14:00).

Додаємо фото некоректної подачі документа через офіційний сайт міської ради.
Альбом:
Дата публікації: 10:11 07.04.2022