Сьогодні Люботинська громада із великим болем віддавала пошану полеглим захисникам – Сергію Чернишеву і Сергію Пивоварову

Ми не забудемо і не пробачимо!

Війна. Страшне слово, що несе ще страшніші поняття: кров, руйнування, горе і втрати! Втрачаємо найкращих синів України.
У Люботинській міській громаді є втрати двох захисників. 31 березня в районі населеного пункту Богородичне Донецької області смертю хоробрих загинув Сергій Чернишев, 1988 року народження. Патріот приїхав із-за кордону, щоб боронити рідну землю, але окупанти безжально обірвали життя світлої людини.
1 квітня на території Святогірської лаври загинув боєць-гранатометник Сергій Пивоваров, 1981 року народження, який працював у ХНАТОБі. Обидва Герої на фронті воювали з перших днів війни.
Люботинська міська громада, міський голова Леонід Лазуренко, виконавчий комітет міської ради, депутатський корпус до щему в серці глибоко сумують з приводу загибелі наших захисників. Рідним важко змиритися із загибеллю синів, і ми глибоко їм співчуваємо, та разом із ними поділяємо біль від втрати рідних людей.
Дякуємо за подвиг. Схиляємо голови у глибокій пошані перед Героями визвольної війни. Світлий спомин про захисників України залишиться в наших серцях. Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя захищав нашу землю від окупанта. Слава Героям, які полягли за свободу України!
Сьогодні Люботинська громадах із великим болем віддавала пошану полеглим захисникам – Сергію Чернишеву і Сергію Пивоварову.
Світла пам’ять і вічна Слава Героям визвольної війни! Герої не вмирають!
Ми не забудемо і не пробачимо!

Альбом:
Дата публікації: 17:37 06.04.2022