Допомагаємо своїм, захищаємо своє, і обов'язково переможемо! Слава Україні! Її Героям Слава!

Оперативний штаб ставить чіткі завдання комунальникам, які в умовах підвищеної небезпеки, під супровід сигналів тривоги, невпинно працюють над тим, щоб у наших мешканців було відчуття захищеності й спокою.
Працівники Виробничого управління комунального господарства регулярно вивозять ТПВ, здійснюють роботи із ямкового ремонту дорожнього полотна по вул. Слобожанській, проводять кронування дерев у міському парку та після наслідків російської агресії допомагають прибирати територію руйнувань.
У посиленому режимі працює й Водопровідно-каналізаційне комунальне управління. Всі пориви водомагістралі оперативно ремонтуються й споживачі отримують безперебійне водопостачання. Усунені пориви по вул. Мереф'янська, Злагоди, Слюсарна, проводилися заміни насосного агрегату на КНС.
Житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство, крім поточної роботи із обслуговування житлових будинків, провело обстеження житлових будинків, зруйнованих та пошкоджених внаслідок воєнних дій агресора, і вже виконує відновлювальні роботи із покриття даху, ремонтні роботи вхідних під'їздних дверей, віконних отворів (скла) під'їздних металопластикових вікон та приватних житлових будинків мешканців громади.
Соціальні служби міської ради працюють у плановому режимі й оперативно виконують всі завдання, які виникають в умовах воєнного стану.
Висловлюємо глибоку подяку відділенню Національної поліції, Державній пожежно-рятувальній частині, групі самооборони, невтомним командам волонтерів, службам і структурним підрозділам міської ради, мешканцям громади за відчуття єдності і непереможності народу України. Ми сьогодні об'єднані однією метою – перемогти ворога!
Допомагаємо своїм, захищаємо своє, і обов'язково переможемо!
Слава Україні! Її Героям Слава!
Альбом: Із непохитною вірою в Перемогу Люботинська міська громада тримається і щодня працює над вирішенням важливих завдань життєдіяльності громади.
Дата публікації: 19:21 01.04.2022