Разом – ми сильні!

Сьогодні наша мешканка Валентина Іларіонівна Тимошенкоперерахувала 3 000 грн. зі своєї пенсії на потреби Української армії.

Народ і Збройні Сили України єдині у своїх прагненнях і діях бачити Україну вільною від ворога!
Наші мужні захисники героїчно і надійно обороняють Україну на всіх фронтах, де нападає ворог. Численна команда волонтерів активно допомагає армії та мешканцям, які потерпають від військової агресії. Прості люди згуртувалися для перемоги і перераховують кошти для гуманітарного та матеріально-технічного забезпечення ЗСУ.
Сьогодні наша мешканка Валентина Іларіонівна Тимошенко, родом із міста Армавір, Краснодарського краю, яка все життя добросовісно трудилася поштаркою, перерахувала 3 000 грн. зі своєї пенсії на потреби Української армії.
Разом – ми сильні! Довіряємо нашим Збройним Силам! Все буде Україна! Слава її Героям! Слава її Народу!!
Дата публікації: 13:16 31.03.2022