Працюємо і тримаємося
Працюємо і тримаємося

Працюємо і тримаємося

Не дивлячись на нові умови роботи у період війни, всі наші зусилля спрямовані на прагнення допомагати мужнім Збройним Силам перемагати ворога та звільняти землю від окупантів російської федерації

Працюємо і тримаємося, не дивлячись на нові умови роботи у період війни, всі наші зусилля спрямовані на прагнення допомагати мужнім Збройним Силам перемагати ворога та звільняти землю від окупантів російської федерації.
Тримається і наша міська громада. Сьогодні у громаді сумна подія – із почестями будемо ховати загиблого захисника України Павліка Руслана. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.
Шановні друзі, із настанням весни нагадуємо вам про необхідність неухильно дотримуватися правил благоустрою. Ми знаємо, що наші мешканці люблять своє місто, і тому необхідно розпочинати роботи із прибирання прилеглої до домоволодінь території. Заздалегідь вдячні за внесок у покращення санітарного стану рідного міста.
Також нагадуємо паліям трави про кримінальну відповідальність за спалення сухої трави., а саме: у період воєнного стану паління трави можуть кваліфікувати як диверсія, це передбачено ч. 2 ст.113 Кримінального кодексу України (Вчинення з метою ослаблення держави вибухів, підпалів або інших дій, спрямованих на масове знищення людей, заподіяння тілесних ушкоджень чи іншої шкоди їхньому здоров’ю, на зруйнування або пошкодження об’єктів, які мають важливе народногосподарське чи оборонне значення вчинені в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту). Передбачене покарання, у вигляді позбавлення волі строком на п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі, з конфіскацію майна.
Учора на території ставків та міського парку була пожежа: горіла трава. Пожежно-рятувальні служби оперативно локалізували пожежу, але ж слід пам’ятати, що це наша земля, і необхідно дбайливо відноситися до природи, дбати про її різноманіття і красу. Також просимо небайдужих громадян фіксувати факти підпалів і інформувати відповідні силові структури.
Це наша земля, і нам тут жити і працювати задля розвитку рідного краю. Залишаймося патріотами, і будьмо дбайливими господарями на рідній землі.
Допомагаємо своїм, захищаємо своє, і обов'язково переможемо!
Слава Україні! Її Героям Слава!
Переглядів: 233
Дата публікації: 11:58 30.03.2022
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Проєкт рішення "Про надання _________________та членам її родини житлового приміщення за адресою: __   28.02.2024
Проєкти рішень виконкому від 28.02.2024 р.   28.02.2024
Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля   22.02.2024
Проєкт рішення "Про внесення змін до Програми забезпечення цивільного захисту Люботинської міської т   22.02.2024
Терміни державної реєстрації шлюбу   22.02.2024
Повідомлення про намір встановлення тарифу на послугу з управління побутовими відходами (збирання,пе   22.02.2024
Проєкт рішення "Про передачу з балансу Виконавчого комітету Люботинської міської ради автомобіля JAC   21.02.2024
Загубили свідоцтво? Замовте дублікат у кілька кліків на порталі Дія   20.02.2024
"Про затвердження Положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Л   19.02.2024
Постанова №8 від 16.02.2024 р.   19.02.2024
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>