Працюємо і тримаємося!

Спокій і порядок у нашій громаді залежить від кожного з нас. Будемо ж згуртованими, милосердними та доброзичливими. Саме наша єдність є запорукою Великої Перемоги! Разом – ми сильні!

Дорогі друзі! Працюємо і тримаємося!
Незламна і нескорена Україна стійко тримається, і як єдиний злагоджений механізм протистоїть вторгненню військ російської федерації. Вже не один день Збройні Сили дають гідну відсіч оккупантам та звільняють території України.
До спільної боротьби проти російського агресора залучені волонтери і волонтерські фонди, які забезпечують боєздатність Української армії.
Бюджетні установи України також долучилися до матеріального та технічного забезпечення наших ЗСУ. У Люботинській міській громаді бюджетними установами вже перераховано із зарплатні за березень місяць на потреби Збройних Сил України 570 000 грн.
За період війни ми вже звикаємо жити в її реаліях, для нас дні змінюються за днями, а роботи, як і в мирний час, становиться не менше. Оперативний штаб, очолюваний міським головою Леонідом Лазуренком, координує діяльність усіх структур і служб у громаді. Комунальні служби працюють без вихідних, у посиленому режимі: після зимового періоду ремонтуються окремі ділянки доріг, вивозяться ТПВ; за минулий тиждень ВУКГ відремонтовані мережі водопостачання на вулицях Дмитрівська, Громова, Каманіна, Шкільна; сьогодні проводиться усунення пориву труби на вул. Мереф'янській.
Житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство з початку воєнних дій продовжує виконувати роботи із ремонту внутрішньобудинкової мережі електропостачання і водопостачання, та проводило відновлювальні ремонтні роботи пошкоджених житлових будинків.
Педагоги міської громади забезпечують право на здобуття освіти учнів і дітей із сімей вимушених переселенців, і відсьогодні освітні заклади громади розпочали навчання учнів у дистанційному форматі.
Заклади охорони здоров'я працюють у черговому режимі, аптеки, магазини також.
Допомагаємо своїм, захищаємо своє, і обов'язково переможемо!
Слава Україні! Її Героям Слава!
Альбом: Працюємо і тримаємося!
Дата публікації: 12:19 28.03.2022