Важливо для переміщених осіб!
Важливо для переміщених осіб!

Важливо для переміщених осіб!

Для осіб, які вимушено покинули свої домівки через обстріли, руйнації та небезпеку мають можливість отримати адресну державну соціальну допомогу на проживання від держави.

  Для отримання допомоги внутрішньо переміщена особа заповнює заяву, яка формується засобами Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку Порталу Дія, який буде прцювати з 30 -31 березня  2022 року.
У заяві необхідно зазначити:
-прізвище, власне ім’я, по батькові  заявника;
-реєстраційний номер облікової картки платника податків;
-дата народження;
-відомості про задеклароване/зареєстроване місце проживання на території адміністративно-територіальної одиниці, звідки перемістилася особа;
-адреса місця, куди перемістилася особа, та контактний номер телефону;
-номер поточного рахунка із спеціальним режимом використання для зарахування допомоги “єПідтримка” або номер банківського рахунка (за стандартом IBAN) заявника для виплати допомоги;
-наявність статусу особи з інвалідністю;
-відомості про неповнолітніх дітей, які перемістилися разом із внутрішньо переміщеною особою (інформація про неповнолітню дитину включається до заяви одного з батьків).
Заява вважається поданою в разі заповнення особою всіх полів форми.
Допомога надається щомісячно з місяця звернення на період введення воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування на кожну внутрішньо переміщену особу, відомості про яку включено до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, у таких розмірах:
для осіб з інвалідністю та дітей — 3 000 гривень;
для інших осіб — 2 000 гривень.
   Допомога виплачується за повний місяць незалежно від дати звернення за її наданням та дати припинення чи скасування воєнного стану. У разі подання заяви до 15 квітня 2022  року виплата буде проведена з березня 2022 року.
При відсутності можливості надати заяву через веб-портал Дія, внутрішньо переміщені особи, які перемістились до Люботинської міської територіальної громади можуть надати заяву з оригіналами документів до Центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Люботин, вул. Ушакова 1-Б, часи прийому понеділок – п’ятниця з 8-00 до 14-00 години. Для зручності та уникнення черг  необхідно буде здійснити попередній запис за телефоном (057) 741 32 69.  
                                                                      
Управління соціального захисту населення
Люботинської міської ради
Переглядів: 1100
Дата публікації: 11:41 28.03.2022
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>