Тримаємося і працюємо!
Тримаємося і працюємо!

Тримаємося і працюємо!

Разом – ми сильні!

Тримаємося і працюємо!
Щодня й щогодини, в період воєнного лихоліття, народ України працює на Перемогу. Мужні й непоборні Збройні Сили успіхами на фронтах розвінчали міф про «другу» армію в світі, мирні мешканці голіруч відбирають ворожі танки, групи Тероборони, самооборони, волонтери і просто громадяни, об'єднавшись, патріотичною життєвою позицією забезпечують перемогу над ворогом.
Нашому поколінню ще не доводилося працювати в умовах війни, та прагнення перемогти ворога, прогнати його з рідної землі, додає нам твердості і сили духу.
Тримається і наша міська громада – спокій і порядок забезпечують наші правоохоронці, рятувальники і група самооборони.
Міський оперативний штаб координує роботу всіх структур. Комунальні служби вчасно реагують на аварійні ситуації та оперативно відновлюють пошкодження, силами виробничого управління комунального господарства розпочалися роботи із відновлення дорожнього полотна. Магазини, аптеки, всі лікувальні заклади працюють в черговому режимі.
Із 28 березня в освітніх закладах громади для подальшого продовження навчання розпочнеться реєстрація дітей-школярів, які разом із своїми сім'ями виїхали із зони бойових дій. Також із 28 березня педагоги розпочнуть навчати учнів у дистанційному режимі.
Спеціалісти соціальних служб постійно пакують продуктові набори та гігієнічні засоби для дітей, все це майже щодня доставляється для вразливої категорії громадян.
Висловлюємо подяку численним групам волонтерів, які з перших днів війни включилися в благодійну допомогу: знаходять необхідні продукти, медикаменти, одяг і доставляють до нашої громади; готують смачні гарячі страви, що дає можливість нагодувати більше 800 осіб щодня. Разом – ми сильні!
Допомагаємо своїм, захищаємо своє, і обов'язково переможемо!
Слава Україні! Її Героям Слава!
Переглядів: 607
Дата публікації: 17:27 26.03.2022
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>