Сьогодні ми переживаємо часи воєнного лихоліття, які торкнулися майже кожної сім’ї.

Але є такі сім’ї, яких ці складні часи торкнулися найгостріше. Це стосується багатодітних сімей та сімей, які потрапили у складні життєві обставини.

У цей надскладний для міста, для країни час міський голова Леонід Лазуренко, міська рада, постійно працюють над забезпеченням першочергових потреб наших мешканців. Сьогодні було доставлено хліб, а з учора волонтерами громади організовано гаряче харчування із трьох страв для багатодітних сімей (надано обідів для трьохсот людей).
  Спеціалісти служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із волонтерами моніторять ситуацію щодо потреб таких сімей і намагаються надавати необхідну допомогу.
   Шановні батьки, нагадуємо вам про необхідність обмеження перебування дітей на вулицях та не залишайте дітей без нагляду.
   Бережіть себе та своїх дітей.
Дата публікації: 16:55 02.03.2022