Харківщина дає відсіч російському ворогу 26.02.2022

Учора окупаційні війська продовжували бойові дії з напрямку Дергачів, Циркунів та з Чугуївського напрямку. Були спроби прорвати оборону з боку Високого.

За вчора ворог зазнав дуже великих втрат. Більше ста одиниць ворожої броньованої техніки та сотні вбитих ворогів.
  Наші воїни героїчно відстоюють кордони міста Харків.
  Учора були випадки прориву оборони.

Вкотре звертаюсь до вас з проханням не піддаватися на недостовірну інформацію. Я з самого ранку разом з працівниками Люботинської міської ради  знаходжусь на робочому місті та виконую службові обов’язки, також у звичайному режимі працюють комунальні служби, лікарні, магазини, залізничний транспорт.

Ви вже багато зробили, але треба і надалі зберігати спокій, мати холодну голову та гаряче серце. Від цього залежить ваше життя та життя ваших близьких.
  Довіряйте лише офіційним джерелам інформації. З нами правда і Бог, за нами перемога! Тримаймося і підтримуємо наших українських захисників!

Дата публікації: 07:24 26.02.2022