Що означає режим надзвичайного стану:
Що означає режим надзвичайного стану:

Що означає режим надзвичайного стану:

роз’яснення голови ХОДА

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/114784

 

Керівник облдержадміністрації Олег Синєгубов повідомив про дії, які відбудуться на території Харківщини у зв’язку із запровадженням в Україні надзвичайного стану.

23 лютого під час засідання РНБО було прийнято рішення щодо введення надзвичайного стану на всій території України, за виключенням Донецької та Луганської областей.

Як пояснив під час брифінгу голова ХОДА Олег Синєгубов, рішення набуде сили після підписання Президентом відповідного указу і затвердження його Верховною Радою. На це народні депутати мають 48 годин.  

«Хочу наголосити, що це не воєнний стан – це надзвичайний стан. Відповідно до Закону України про правовий режим надзвичайного стану, на території областей починають діяти оперативні штаби. Сьогодні пройде перше засідання такого штабу, куди входять представники всіх силових відомств, яких залучено на території Харківської області. Очолює цей оперативний штаб голова облдержадміністрації», - пояснив Олег Синєгубов.

Також він повідомив, що надалі в Харківській ОДА щодня о 10:00 проводитимуться брифінги про поточну безпекову ситуацію.

Комендантської години, за словами керівника облдержадміністрації, в регіоні поки запроваджено не буде. Водночас встановлюється посилений контроль в'їздів і виїздів з території міста і області. Можливе обмеження руху транспортних засобів, також буде запроваджено їх додатковий огляд.

Крім того, встановлюється заборона проведення масових заходів, мітингів тощо. 

Жителі області можуть помітити на вулиці більше поліцейських і військових, відповідні патрулі навколо об'єктів критичної інфраструктури, блокпости.

«Ми на постійному зв'язку з нашим силовим блоком, з представниками ЗСУ, будуть розгорнуті сили територіальної оборони в області і запроваджені там навчання, що триватимуть 30 днів», - додав Олег Синєгубов.

Він також закликав жителів області всю інформацію щодо введення та реалізації надзвичайного стану брати виключно з офіційних джерел: сайту ХОДА, Харківської міської ради тощо.

Під час брифінгу командир бригади територіальної оборони Харківської області Євгеній Задорожний зауважив, що підрозділи тероборони, які сформовані згідно із законом «Про національний супротив», розташовані в пунктах постійної дислокації та готові до виконання завдань за призначенням.

Тимчасовий виконувач обов'язків начальника ГУ НП у Харківській області В’ячеслав Давиденко додав, що особовий склад поліції переведено в посилений режим несення служби, тож усі наряди вже максимально наближені до об’єктів критичної інфраструктури, поліцейські виведені на вулиці і моніторять ситуацію.

Переглядів: 502
Дата публікації: 16:12 23.02.2022
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>