Турнір з шахів «Спортивна зима»

19 лютого 2022 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів турнір з шахів «Спортивна зима» серед юнаків і дівчат старшої і молодшої вікових категорій.

Допомагали у проведенні змагань і суддівстві, наші знані шахісти, які неодноразово захищали спортивну честь міста: Ярошенко Геннадій Данилович, Глушко Сергій Миколайович, Ярошенко Леонід Геннадійович.
   Багато дітей і юнаків хотіли, щоб провести зиму великим турніром, тим паче, що всі суботи, ці два місяці, вони готувалися і старанно виконували наші домашні завдання.
   За результатами турніру з шахів у молодшій віковій категорії перемогу здобув Ярошенко Єгор, II місце – Клочко Денис, III місце – Воробій Ярослав, у старшій віковій категорії переміг Маслійов Микола, II місце -  Чжао Тіян, III місце посів Шпак Іван. Призери отримали Кубки і грамоти відповідних ступенів від Комунального закладу «Спорт для всіх» Люботинської міської ради. Маємо надію, що багато з них, незабаром будуть захищати спортивну честь міста на обласних змаганнях.

КЗ МЦ ФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Юрій УДЯНСЬКИЙ