МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає міжнародний день рідної мови.

Це свято досить молоде. Воно запроваджене у листопаді 1999 року тридцятою сесією Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячної еволюції кожного етносу.  З нагоди свята  в читальній залі Люботинської публічної бібліотеки представлена книжкова виставка: «Тернистий шлях української мови». На виставці представлені книги, у яких висвітлюється історія народження та розвитку однієї з наймилозвучніших мов світу – української. Мета цієї виставки – поглибити знання про мову як основу духовності; виховати любов і повагу до української мови як мови державної та материнської; спонукати читачів до роздумів про долю рідного краю та його славних синів, про свою приналежність до українського роду. Бібліотека для дітей підготувала онлайн рубрику «Розмовляємо рідною мовою». У Гиївській бібліотеці-філії пройшов інтелектуальний турнір «Безсмертя нації у мові». Манченківська бібліотека-філія розгорнула книжково-ілюстративну виставку «Із слова починається людина, із мови починається мій рід».

Травнева бібліотека – філія експонує книжкову виставку «Мова рідна, слово-рідне».

Люботинська публічна бібліотека

Альбом: МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ