Програма Президента України "Велике будівництво"
Програма Президента України \"Велике будівництво\"

Програма Президента України "Велике будівництво"

Розпочались громадські обговорення проєкту будівництва дороги Київ-Харків-Довжанський

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/114646

Служба автомобільних доріг у Харківській області збирає зауваження і пропозицій до планованої діяльності.

«Планована діяльність полягає в будівництві автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 «Київ-Харків-Довжанський» (на м. Ростов-на-Дону) в обхід м. Валки, Харківська область. Категорія об’їзної автомобільної дороги – I-б (перша Б)», - розповідають у САД.

За інформацією Служби, початок ділянки об’їзної автомобільної дороги м. Валки прийнято на км 420+050 автомобільної дороги Київ – Харків ‒ Довжанський (на м. Ростов-на-Дону). Далі, відхиляючись на південь, прямує в східному напрямку в обхід с. Корсунівка та с. Гонтів Яр, а потім - у північно-східному напрямку між м. Валки та с. Катричівка, досягає р. Мжа. По території Костівської сільської ради траса прокладена у розриві між територіями, що займає Фізико-технічний інститут низьких температур (ФТІНТ), далі вздовж забудови м. Валки з наближенням до 150 м траса повертає в східному напрямку і досягає балки Карамушина. Останні 0,50 км траса пролягає до з’єднання з наявною автомобільною дорогою Київ – Харків ‒ Довжанський (на м. Ростов-на-Дону).

Кінець ділянки об’їзної автомобільної дороги м. Валки прийнято на км 432+088,38 автомобільної дороги Київ – Харків ‒ Довжанський (на м. Ростов-на-Дону).

У кінці ділянки об’їзної автомобільної дороги на км 432+088,38 влаштовується ділянка сполучення довжиною 173,81 м для переходу на наявну автомобільну дорогу ІІ категорії з радіусами кривих у плані 1430 м.

Загальна довжина дороги планує скласти 12,03838 км.

На об’їзній автомобільній дорозі м. Валки передбачається рух легкового, автобусного і вантажного автомобільного транспорту. Інтенсивність руху на ділянці об’їзної автомобільної дороги м. Валки за результатами техніко-економічних підрахунків на 2021 рік складає 7400 ‒ 7510 авт./добу. Розрахункова перспективна інтенсивність руху автомобільного транспорту на 20 рік (2041 р.) у транспортних одиницях складе 16460 ‒ 16660 авт./добу.

Об’їзна автомобільна дорога м. Валки буде відповідати наступним технічним нормативам:

- категорія дороги – Iб;

- розрахункова швидкість – 110 км/год.;

- кількість смуг руху – 4;

- ширина смуги руху – 3,75 м;

- ширина розділювальної смуги 3,00 м (разом з укріпленою смугою шириною 0,50 м);

- ширина узбіччя – 3,75 м (в т. ч. зупиночна смуга разом з укріпленою смугою шириною 3,00 м);

- найменший радіус кривих у поздовжньому профілі:

а) опуклих – 11000 м;

б) увігнутих – 3200 м;

- найбільший поздовжній похил – 50 ‰;

- найменший радіус кривих у плані – 700 м;

- тип дорожнього одягу – капітальний;

- навантаження на вісь – 115 кН.

Суб’єкт господарювання: Служба автомобільних доріг у Харківській області. Код ЄДРПОУ – 30885376. Адреса: 61202 м. Харків, вул. Ахсарова, 2, тел. +38 (057) 3368328.

Електронна адреса: kh_sad@ukravtodor.gov.ua.

Адреса сайту: https://kh.ukravtodor.gov.ua.

Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення, забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності, а також до якого надаються зауваження і пропозиції:

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, 03035 м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел./факс (044) 2063140, (044) 2063150, e-mail: OVD@mepr.gov.ua, контактна особа – Котяш Лада Павлівна

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менш ніж 25, але не більш ніж 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення

Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними:

- у приміщенні Служби автомобільних доріг у Харківській області за адресою: 61202 м. Харків, вул. Ахсарова, 2, контактна особа: Гуляєва Ірина Анатолієвна, тел. +380577732553

- у приміщенні Валківської міської ради за адресою: 63002 Харківська область, м. Валки, вул. Харківська, 16, контактна особа: Ханіна Вікторія Вікторівна, тел.: +380575353058.

Дата публікації: 15:12 17.02.2022
31.03.2024