15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

та 33-тя річниця виведення військ з Афганістану

Життя – це безцінний дар, але довжина життєвого шляху у кожного своя, і обірвати та скалічити його може страшне слово – війна…
    Вона забрала багатьох юних, веселих, сміливих хлопців та  чоловіків, які не вагаючись віддали своє життя на війні  страшній та невблаганній.

Шановні ветерани війни в Афганістані та учасники бойових дій на території інших держав!

Ваш подвиг не можна оцінити ніякими скарбами та мірилами, бо на важелі ви віддали своє життя, свій спокій, спокій своїх рідних та близьких! Жодні слова у світі не можуть передати те, що ви пережили у ті страшні,  невблаганні дні війни. Усе пережите завжди залишиться у вашій пам’яті!
    Ваше життя – це приклад мужності та героїзму для прийдешніх поколінь. Ваш подвиг і подвиг героїв, які віддали своє життя за наш спокій, золотими словами вписаний у сторінку історії  держави  та назавжди залишиться у нашій пам’яті!
   Від щирого серця бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я, мирних та щасливих довгих років життя, благополуччя, родинного затишку, добра та радості!

З  повагою
Міський голова              Леонід ЛАЗУРЕНКО