Звітує територальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради

ІНФОРОМАЦІЯ про роботу фахівця із соціальних послуг

З метою розширення та поліпшення надання соціальних послуг найбільш вразливим верствам населення, а саме:

- громадянам похилого віку;

- особам з інвалідністю;

- хворим, що нездатні до самообслуговування та потребують сторонньої допомоги;

- громадянам, що перебувають у складних життєвих обставинах, тощо.

В територіальному центрі соціального обслуговування розпочав свою роботу фахівець із соціальної роботи, який надає такі соціальні послуги:

- соціальний супровід сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах;

- консультування;

- представництво інтересів;

- поседеництво (медіація);

- соціальна інтеграція та реінтеграція бездомних осіб.

Якщо ви, ваш сусід або знайомий потрапили у складну життєву ситуацію ми готові прийти на допомогу та надати якісні соціальні послуги. Для отримання інформації звертайтеся за телефоном: 741-40-41, 741-09-69 або відвідайте наш центр за адресою: м. Люботин, вул. Громова, 3 (Територіальний центр).

Дата публікації: 15:04 11.02.2022