Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради:

Запис на отримання смартфонів вакцінованих українців старше 60-ти років розпочнеться у квітні 2022 року

8-го лютого на форумі з презентації нових електронних послуг "Дія.Саміт" Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ повідомив, що всі охочі вакциновані українці старше 60-ти років отримають безоплатний, якісний, сучасний смартфон і пільговий тариф. За словами Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО перехід до «країни в смартфоні» ускладнюється тим, що люди похилого віку здебільшого не вміють користуватися сучасними засобами зв’язку та Інтернетом.

Запис на отримання смартфонів розпочнеться у квітні 2022 року.

Про це повідомив на брифінгу під час "Дія.Саміт" віцепрем’єр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Територіальний центр не стоїть осторонь «трансформації країни» та готовий проводити роботу з ознайомлення, роз’яснення процедури реєстрації на отримання смартфону, та в подальшому допомогти навчитися користуватися сучасними технологіями особам, що досягли 60-ти річного віку.

Тому не будемо байдужими до власного здоров’я та здоров’я оточуючих, ВАКЦИНУЙМОСЯ для збереження життя, отримуємо смартфон та живемо по новому.

Дата публікації: 15:01 11.02.2022