Захистіть дитину від невиліковного паралічу, спричиненого поліомієлітом

Ліків від цієї хвороби не існує, єдиним і безальтернативним захистом від хвороби є щеплення.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/114438

«Кожна невакцинована або не повністю вакцинована дитина зараз у небезпеці. В Україні критично низький рівень охоплення вакцинацією: лише 80% дітей віком до одного року отримали три дози щеплення від поліомієліту за необхідних 95%», – такі дані станом на 1 січня цього року наводять у МОЗ України.

Поліомієліт може загрожувати величезній кількості невакцинованих або не повністю вакцинованих дітей невиліковним паралічем і навіть смертю протягом кількох годин.

Ліків від цієї хвороби не існує, єдиним і безальтернативним захистом від хвороби є щеплення.

У матеріалі для батьків можна дізнатися, що спричиняє поліо, якими можуть бути наслідки хвороби, як захистити дитину та про вакцини від поліомієліту.

Дата публікації: 14:24 09.02.2022