Вакциновані українці віком від 60 років зможуть отримати безоплатний смартфон і пільговий інтернет

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у виступі на Diia Summit, що триває в Києві.

Джерело:https://kharkivoda.gov.ua/news/114430

Глава держави наголосив, що якісний мобільний і фіксований інтернет має з’явитися в кожному куточку країни, і ним зможе скористатися кожен громадянин будь-якого віку.

«З цим об’єктивно є складнощі. Ми розширили «єПідтримку»: люди похилого віку можуть витрачати ці кошти на купівлю ліків та оплату комуналки», – сказав Володимир Зеленський.

Президент зазначив, що не в усіх літніх людей є смартфон і не всі вони вміють користуватись інтернетом.

«Два роки тому ми запустили курси цифрової грамотності для людей похилого віку. А навесні запускаємо нову велику державну програму. Всі охочі вакциновані українці, старші за 60 років, отримають безоплатний, якісний сучасний смартфон і пільговий тариф», – повідомив він.

За словами Володимира Зеленського, ця програма є шляхом до головної мети – забезпечити доступ до інтернету всім громадянам України.

«Держава у смартфоні» – для всіх. Можливість впливати на процеси в державі – для всіх. Не лише через класичні інструменти, а й завдяки сучасним технологіям. Це народовладдя в максимально широкій формі – офлайн та онлайн», – наголосив Президент.

Глава держави також розповів, що українці можуть долучитися до визначення офіційної назви цієї програми, взявши участь в опитуванні, яке відсьогодні доступне в «Дії».

«Обирайте свій варіант, дивіться, як працює електронна демократія в «Дії», впливайте на розвиток цифрової держави», – закликав Президент.

Дата публікації: 14:39 08.02.2022