КЗ «Люботинська публічна бібліотека»

До 210 років від дня народження Чарльза Діккенса

7 лютого 2022 року виповнилося 210 років від дня народження найвідомішого й найхарактернішого представника ХІХ ст. Ч. Діккенса. У Люботинській публічній бібліотеці проходить виставка книг «Великий романіст – Чарльз Діккенс», присвячена 210 річниці від дня народження Чарльза Діккенса, знаменитого англійського письменника та романіста XIX століття, що зробив неоціненний вплив на розвиток культури в цілому і літератури зокрема. Романи Чарльза Діккенса сучасні історики відносять до вершин реалізму, хоча майже у всіх творах автора проглядається казковий або сентиментальний початок.

Люботинська бібліотека для дітей підібрала чудову добірку  творів письменника-ювіляра «Літературний світ Чарльза Діккенса». Його творчість входить до шкільної програми  в Україні «Різдвяна пісня в прозі», його книги екранізують у різних країнах світу. Чарльз Діккенс пройшов через складні життєві випробування і не зломився, не зненавидів світ, а навчився бачити в усьому добре, знаходити повсюди добрих, співчутливих людей. Деякі факти свого життя він відобразив у своїх романах, найбільш у «Девіді Коперфілді». Ще за життя він був визнаний критиками і читачами одним з найцікавіших і важливих письменників сучасності, а після смерті і зовсім став культовою особистістю. Людина, творами якого зачитуються вже не одне століття.

Докладніше про життя і творчість Ч. Діккенса ви зможете прочитати завітавши до наших бібліотечних закладів.

Директор КЗ «Люботинська публічна бібліотека»    Олена АЛІСОВА»

Альбом: КЗ «Люботинська публічна бібліотека»
Дата публікації: 10:04 08.02.2022