Оголошується конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності,
Оголошується конкурс  з відбору суб\

Оголошується конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності,

які залучені до проведення незалежної експертної оцінки комунального майна Люботинської міської територіальної громади, що передається в оренду

1.Балансоутримувач: Виробниче управління комунального господарства ЛМР ХО.
2.Назва та місцезнаходження об’єкта: нежитлове приміщення загальною площею 47,8 м. кв., розташоване за адресою: м. Люботин, вул. Слобожанська, 151 А.
3.Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості майна для надання його в оренду.
4.Претендентам на участь у конкурсі необхідно подати такі документи:
-заяву на участь у конкурсі;
-копії установчих документів;
-копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звітів про оцінку майна;
-копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту фондом державного майна;
-інформацію про претендента – учасника конкурсу (документ про досвід роботи оцінювача, кваліфікація та інше).
5.Конкурсні пропозиції учасників щодо вартості виконання робіт з оцінки даних об’єктів, калькуляції витрат та терміну виконання робіт подаються конкурсній комісії у запечатаних конвертах з описом підтверджуючих документів, що там містяться.
6.Конкурс відбудеться 21.02.2022 р. о 13-30 год. Документи із супровідним листом подаються до Люботинської міської ради за адресою: вул. Слобожанська, 26, кабінет №1. Останній день подання конкурсних пропозицій — 15.02.2022р.
Телефони для довідок: 741-11-63, 741-16-90.

Начальник відділу з питань розвитку
інфраструктури міста та благоустрою                                                           Віталій МАСЛАК

Дата публікації: 15:52 07.02.2022