Колдоговірна кампанія 2022 розпочата

Управління соціального захисту населення Люботинської міської ради звертається до керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, які використовують найману працю, голів профспілкових комітетів та представників від трудових колективів Люботинської міської територіальної громади, з проханням проведення дієвого діалогу з укладення або внесення змін та доповнень до укладених раніше колективних договорів.

Для цієї роботи рекомендуємо використати Двомісячник з укладення колективних договорів, який проводиться протягом лютого-березня 2022 року.

Колективні договори або зміни до діючих договорів потрібно в обов’язковому порядку  надати на повідомну реєстрацію. Нагадуємо,що в Порядку повідомної реєстрації  колективних угод (договорів) відбулися  зміни, які внесені постановою КМУ від 21 серпня 2019 року № 768.

У сучасних умовах колективний договір підприємства, установи, організації є тим самим нормативно-правовим актом, який робить можливою повноцінну реалізацію норм трудового законодавства щодо соціально-економічних, трудових, виробничих відносин між працівниками та роботодавцем.

Колективний договір укладається не тільки на виробни­чих підприємствах, але й у бюджетних установах, закладах освіти, охорони здоров’я, органах виконавчої влади та місце­вого самоврядування

Управління соціального захисту населення надає консультативну допомогу при складанні колективного договору. З цього питання слід звертатися за адресою: м.Люботин, вул. Слобожанська, 26, кім.8.  Телефон для довідок: 741 13 75.

Звертаємо вашу увагу, що за ухилення від участі у переговорах щодо укладання, зміни чи доповнення до колективного договору законодавством передбачена адміністративна та дисциплінарна відповідальність сторін.

Люботинської міської ради

Дата публікації: 13:24 07.02.2022
Проєкт рішення "Про передачу з балансу Виконавчого комітету Люботинської міської ради FPV дронів на    24.04.2024
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024