Звіт про проведену роботу
Звіт  про  проведену  роботу

Звіт про проведену роботу

Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з обслуговування житлових будинків 31.01.2022року -04.02.2022 року

1.Представниками підприємства проведено обстеження технічного стану цегляної кладки інженерних вводів багатоповерхових житлових будинків згідно графіку на 2022рік.

2.Представниками підприємствапроведено обстеження внутрішньо будинкової мережі водовідведення місць загального користування багатоповерхового житлового будинку по вул. Ціолковського,9(підвал)з метою виявлення причин протікання на звернення мешканців (кв.10).

3.Виконано ремонт внутрішньо будинкової мережі водовідведення місць загального користування багатоповерхового житлового будинку по вул. Деповській,54(2пов.,3пов. - заміна труб загально будинкового стояка).

4.Виконано ремонт внутрішньо будинкової мережі електропостачання місць загального користування багатоповерхового житлового будинку по вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,10а (3під.- 5пов.,ремонт щитової).

5.Виконано роботи з очистку  від  снігу та криги покрівлі багатоповерхових житлових  будинків по вул. Шевченко,23,25,27,29,31,пров. Оранжерейний, 4,4а,6,вул. Будівельна,5,9,11,13, вул. Ціолковського,5,1,вул. Слобожанська,75, в-д. Р.Тичинського,2б.

6.Виконано прочистку внутрішньо будинкової мережі водовідведення місць загального користування по житловимбудинкам за адресою пров. Оранжерейний,6(2під.)на звернення мешканців (кв.11),вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,10а(2під.-підвал) на звернення мешканців (кв.17),вул. Будівельна,11(1під.).

7.Проводиться робота з боржниками багатоквартирних будинків за  послуги по  утриманню житлових  будинків  та  врученням  повідомлень-попереджень.

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                Петро ТКАЧЕНКО

Дата публікації: 11:30 04.02.2022