Люботинська міська філія Харківського обласного центру зайнятості:
Люботинська міська філія Харківського обласного центру зайнятості:

Люботинська міська філія Харківського обласного центру зайнятості:

«ПРОГРАМІ РОЗШИРЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОЧОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «GARAGE 48», ЕСТОНСЬКА РАДА У СПРАВАХ БІЖЕНЦІВ ТА ЗАПОРІЗЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ЄДНІСТЬ ЗА МАЙБУТНЄ» ЗАПРОШУЮТЬ ЖІНОК ЗІ СХОДУ УКРАЇНИ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У «ПРОГРАМІ РОЗШИРЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОЧОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА»!

 

Розробіть свої ідеї щодо мікро-та малого бізнесу разом із командою, вигравайте гранти на розвиток підприємництва розміром від 20 000 до 150 000 грн. та розвивайте стабільний бізнес задля покращення умов життя ваших родин.

 

       Збройний конфлікт у східній Україні, який продовжується з 2014 року, зумовив те, що кілька мільйонів осіб знаходяться в складних життєвих умовах та щодня стикаються з викликами. Протягом двох років Програма розширення можливостей жіночого підприємництва показала силу та рішучість жінок, які кидають виклик складним життєвим обставинам завдяки підприємництву. Відкриваючи нові мікро- та сімейні бізнеси, які забезпечують дохід для своєї сім’ї та інших родин, вони надають роботу, життєво важливі послуги та створюють спільноту однодумиць і жінок-підприємиць у східній Україні.

 

Вже втретє Програма розширення можливостей жіночого підприємництва проводиться для жінок, які проживають у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Харківській та Дніпропетровській областях – живуть вздовж контактної лінії, є внутрішньо переміщеними особами, мають інвалідність чи членів родин з інвалідністю або належать до інших вразливих груп населення.

 

У програмі можуть взяти участь індивідуальні бізнес-заявки та жіночі команди (де більшість складають жінки) з новими мікро- та сімейними бізнесами або вже існуючими бізнесами. Буде проведено дві окремі програми: одна для нових бізнесів та одна для існуючих бізнесів.

 

Програма впроваджуватиметься з лютого по грудень 2022 року.

Ми хочемо підтримати нові та існуючі бізнеси, щоб вони стали успішними та стійкими через серію відкритих воркшопів для всіх бажаючих, дві інтерактивні підприємницькі програми, подання бізнес-ідей і менторську програму протягом шести місяців.

 

Відкриті воркшопи для всіх бажаючих

Лютий – березень 2022 року

Цього року ми проведемо серію з шести онлайн-воркшопів щодо започаткування підприємництва та створення бізнес-ідеї. Ці онлайн-воркшопи відкриті для всіх бажаючих, для жінок різного віку, хто мотивований створити та розвивати мікро- або малий бізнес.

Отримайте нові знання та розуміння, чи Ви можете займатися підприємницькою діяльністю!

  •  Розробка ідеї та бізнес-мислення:  19 лютого, 14.00 – 17.00 GMT+2

Як визначити проблему та розробити бізнес як вирішення цієї проблеми.

  • Створення команди: 26 лютого, 14.00 – 17.00 GMT+2

Чому і як працювати в команді для Вашого бізнесу. Управління командою та динаміка

команди.

  • Бізнес-модель Канвас5 березня, 14.00 – 17.00 GMT+2

Розробка Вашої бізнес-моделі, визначення того, хто є Вашими клієнтами.

  • Фінансові та правові аспекти для старту бізнесу: 5 березня, 14.00 – 17.00 GMT+2

Ключові правові та фінансові аспекти для старту бізнесу.

  • Брендування та маркетинг:19 березня 14.00 – 17.00 GMT+2

Як створити власний бренд. Маркетингова стратегія. Інструменти маркетингу в соціальних

мережах.

- Підготовка до подачі заявки з бізнес-ідеєю та презентаційні навички: 26 березня,

14.00– 17.00 GMT+2

 

Реєстрація на відкриті воркшопи для всіх бажаючих за посиланням:

https://entrepreneur.pagulasabi.ee/ukraine/registration-2022

 

Програма підприємництва для нових бізнесів

26 квітня – 9 травня 2022 року

Протягом програми у Вас буде можливість покращити та отримати нові підприємницькі навички, дізнатися, що значить розвивати свій власний бізнес та створити першу модель Вашої послуги чи продукту. Наші досвідчені ментори будуть з Вами онлайн, щоб втілити це в реальність!

 

Немає обмежень у сферах ваших бізнес-ідей: аграрний сектор, текстильна та реміснича діяльність або промисловість, послуги краси та оздоровлення, послуги у сфері харчування та кейтерінгу, а також інші напрямки та сфери діяльності.

 

Програма підприємництва складається з наступних кроків:

Менторство на віртуальних контрольних перевірках з менторами-кураторами команд та індивідуальні зустрічі онлайн з міжнародними експертами.

Воркшопи будуть присвячені наступним темам:

- розробка товарів і послуг;

- бізнес-планування та розвиток бізнесу;

- бухгалтерські аспекти, фінансове планування;

- розрахунок собівартості та вартості продукції;

- маркетинг, маркетинг у соціальних мережах, основи дизайну;

- презентаційні навички;

- управління командою.

Робота в команді

Фінал з журі та відбір команд, які отримають підтримку (грант) та менторство.

 

Програма підприємництва для існуючих бізнесів

24 – 30 травня 2022 року

Ця програма запрошує вже існуючі та працюючі мікро- та сімейні бізнеси у східній Україні, які очолюють жінки, що належать до різних вразливих груп населення з метою розширення та розвитку стійкого бізнесу.

Програма включає менторство, воркшопи, роботу в команді, фінальну презентацію та гранти на розвиток підприємництва і менторську програму для команд-переможців.

 

Гранти на підприємництво та менторство

Червень – грудень 2022 року

Переможці: команди та індивідуальні бізнес-заявки обох програм підприємництва –

для нових та існуючих бізнесів отримають підтримку (грант). Гранти будуть надані у формі

обладнання та інструментів, необхідних для старту або розвитку бізнесу.

- 15 жінок – нові бізнеси отримають 20-30 000 грн. на підтримку старту бізнесу (для кожного бізнесу).

- 10 команд – нові бізнеси отримають 65-85 000 грн. на підтримку старту бізнесу (для кожного бізнесу).

- 6 вже існуючих бізнесів отримають 85-150 000 грн. на підтримку розвитку бізнесу (для кожного бізнесу).

Гранти на підприємництво будуть надаватися разом з менторською программою тривалістю шість місяців з індивідуальним менторством та воркшопами для підтримки подальшого розвитку бізнесу.

 

Реєстрація

Відкриті воркшопи для всіх бажаючих:

https://entrepreneur.pagulasabi.ee/ukraine/registration-2022

Реєстрація на воркшоп закінчується за 2 дня до дня його проведення.

 

Програма підприємництва:

60 команд та жінок з новими бізнес-ідеями будуть відібрані до участі в Програмі підприємництва, яка триватиме з 26 квітня по 9 травня.

 

20 команд та жінок з вже існуючими бізнесами будуть відібрані до участі в Програмі підприємництва, яка триватиме з 24 травня по 30 травня.

 

Для того, щоб подати заявку як команда, потрібно як мінімум три члени команди (виняток – сімейні бізнеси – потрібно як мінімум два члени команди).

Реєстрація бізнес-заявок для участі в програмі підприємництва буде відкрита 19 лютого.

 

Якщо у Вас є питання щодо участі, будь ласка, зв’яжіться із Запорізьким благодійним

фондом «Єдність» за майбутнє» за електронною адресою: zm.ednist2021@gmail.com або

зателефонуйте: Донецька та Луганська області: 095-611-87-98 (Раїса), Запорізька, Харківська, Дніпропетровська області: 068-221-22-80 (Лідія).

 

Долучайтеся до сторінки заходу у Фейсбуці, щоб слідкувати за оновленнями: Програма підприємництва для нових бізнесів: https://fb.me/e/2XX16kJ85

Програма підприємництва для існуючих бізнесів: https://fb.me/e/29IubN8Xb Сторінка програми на сайті Запорізького благодійного фонду «Єдність» за майбутнє»

https://www.ednist-fond.com.ua/empowering-women-entrepreneurship-program-2022/Програма розширення можливостей жіночого підприємництва фінансується

Міністерством закордонних справ Естонії з фонду розвитку співробітництва.__

 

 

Люботинська міська філія Харківського обласного центру зайнятості:

м.Люботин, вул. Слобожанська, 23, тел. (057)741-09-82, 741-12-93

Переглядів: 102
Дата публікації: 09:27 03.02.2022
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
08.12.2022
день - 09-00 -- Загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України 09-00 -- Загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України
Згідно з указом Президента Володимира Зеленського №143/2022, хвилина мовчання проводитиметься щодня о 9:00
"З метою вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України, постановляю: започаткувати проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, яку оголошувати у всіх засобах масової інформації незалежно від форми власності"
Організатор:Виконавчий комітет Люботинської міської ради Час проведення:01.07.2022 (протягом дня) Місце проведення:Не визначено!

09.12.2022
день - 09-00 -- Загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України 09-00 -- Загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України
Згідно з указом Президента Володимира Зеленського №143/2022, хвилина мовчання проводитиметься щодня о 9:00
"З метою вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України, постановляю: започаткувати проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, яку оголошувати у всіх засобах масової інформації незалежно від форми власності"
Організатор:Виконавчий комітет Люботинської міської ради Час проведення:01.07.2022 (протягом дня) Місце проведення:Не визначено!

10.12.2022
день - 09-00 -- Загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України 09-00 -- Загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України
Згідно з указом Президента Володимира Зеленського №143/2022, хвилина мовчання проводитиметься щодня о 9:00
"З метою вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України, постановляю: започаткувати проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, яку оголошувати у всіх засобах масової інформації незалежно від форми власності"
Організатор:Виконавчий комітет Люботинської міської ради Час проведення:01.07.2022 (протягом дня) Місце проведення:Не визначено!

Докладніше
Соціально-економічний розвиток міста
Нові та оновлені сторінки
Повідомлення про намір встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами на терито   02.12.2022
Витяг про місце проживання в Дії: довідку, яка необхідна для кожної четвертої держпослуги, можна отр   17.11.2022
Витяг про місце проживання в Дії: довідку, яка необхідна для кожної четвертої держпослуги, можна отр   17.11.2022
Як отримати самостійно витяг про реєстрацію місця проживання на порталі Дія   15.11.2022
Отримання витягу із технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки   25.10.2022
Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг Люботинської міської ради за 9 місяців 2022 р   25.10.2022
Перехід до zero waste: громада за громадою   15.09.2022
Відключення електропостачання з 08.09.2022 09:00:01 по 08.09.2022 17:00:59 - Харківський р-н, м.Любо   06.09.2022
Відключення електропостачання з 07.09.2022 09:00:12 по 07.09.2022 16:00:59   06.09.2022
Відключення електропостачання з 06.09.2022 09:00:51 по 06.09.2022 17:00:59   05.09.2022
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>