СOVID-сертифікат про бустерну дозу доступний у застосунку «Дія»

Буде відбита «третя доза» вакцини, а також змінений строк дії сертифіката на 270 днів.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/114301

Бустерна доза відбиватиметься в міжнародному сертифікаті. Після її отримання «Дії» треба заново згенерувати свої сертифікати. Після цього вони оновляться.

«Алгоритм генерування залишився без змін: у застосунку вибираєте розділ «Послуги», пункт «COVID-сертифікати» та документ, який вам необхідний. Лише за кілька кліків та кілька хвилин ви отримуєте оновлений сертифікат. Без поїздок, довгого очікування та контактів з людьми», - зазначив Віцепрем’єр-міністр - Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Нагадаємо, в «Дії» вже згенеровано понад десяти мільйонів «зелених» COVID-сертифікатів. Усю інформацію про них та відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на спеціальному лендингу.

Дата публікації: 14:24 01.02.2022