Робоча зустріч за участі Народних депутатів України

Сьогодні за участі міського голови Леоніда Лазуренка, Народних депутатів України Євгена Пивоварова і Павла Сушка в оновленому приміщенні поліклінічного відділення КНП «Люботинська міська лікарня» відбулася робоча зустріч із колективом лікувального закладу

За ініціативи міського голови Леоніда Лазуренка ще у 2017 році розпочалися ремонтні роботи у приміщеннях міської лікарні та поліклінічного відділення. За цей час замінено покрівлю на будівлі лікувального закладу, пройшла заміна вікон і дверей, заміна внутрішніх інженерних споруд, виконано енергозберігаючі заходи, переоснащення системи теплопостачання, а саме: встановлені два котли на твердому паливі. Капітально відремонтовані кабінети, коридор та підлога, закуплено нові меблі, електричний кардіограф, придбано сучасну рентгенівську діагностичну систему та апарат УЗД. На даний момент повноцінно працюють перший та другий поверхи, проведено капітальний ремонт сходових проходів із першого на другий поверх, замінені сходові поручні. Новими адмін-стійками облаштовані гардероб та рецепція.

У 2021 році повністю реорганізовано роботу реєстратури закладу. Потоки пацієнтів розподілено на умовні «онлайн» та «офлайн». У межах бюджету участі (громадського бюджету) закладом було отримано кошти на облаштування сучасного call-центру (вартість проєкту 47 тис 598 грн). Працює три телефонні лінії, що дає можливість кільком операторам одночасно приймати декілька дзвінків. На день працівники call-центру обробляють в середньому 300 дзвінків.

Також відновив свою роботу відремонтований рентген-кабінет із новим обладнанням, та впродовж року для потреб поліклініки, зокрема, для роботи ендоскопічного кабінету, був закуплений новий відео гастроскоп, придбано комплект обладнання для проведення досліджень методом імуно-ферментного аналізу (ІФА). Наразі клініко-діагностичною лабораторією закладу виконуються дослідження на наявність імуноглобулінів М,G, а також – на визначення простат-специфічного антигену (ПСА).

У грудні на базі поліклініки розпочала свою роботу соляна кімната, що відтворює мікроклімат шахт, соляних печер. Даний спосіб лікування чудово підходить для пацієнтів, що страждають на бронхіальну астму, гіпертонічну хворобу, перенесли нещодавно COVID-19 або інші захворювання органів дихання, а також позитивно впливає і на серцево-судинну, нервову та імунну системи. Вартість проєкту становила 248 700,00 грн., кошти на який виділялися з міського бюджету.

Поважні гості оглянули приміщення і привітали колектив лікарні з важливою подією в історії лікувального закладу.

Зазначимо, що міська лікарня (колишня Залізнична лікарня, яка в кінці ХІХ століття підпорядковувалася медичній службі Харківсько-Миколаївської залізниці) на сторожі здоров’я стоїть вже майже 140 років (часом її заснування вважається 25 вересня 1882 року). І сьогодні навіть складно уявити, скільки незабутніх подій і моментів пройшло за цей довгий історичний період.

Але саме завдяки поєднанню зусиль небайдужих людей, професійності дружного колективу медпрацівників, потужної підтримки керівництва області та держави, лікарня якнайкращим чином буде забезпечувати якісною, сучасною, кваліфікованою медичною допомогою пацієнтів нашої громади.

Альбом: Робоча зустріч за участі Народних депутатів України
Дата публікації: 14:07 21.01.2022