ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ:

«300 учасників АТО (ООС) працевлаштовані за сприяння служби зайнятості Харківщини»

У 2021 році послугами Харківської обласної служби зайнятості скористалися 489 безробітних із числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил) (далі – АТО (ООС)), із них 27 осіб з інвалідністю. Допомогу по безробіттю отримував 461 колишній учасник АТО (ООС).

За сприяння служби зайнятості 300 учасників АТО (ООС) протягом 2021 року отримали роботу, 4 особи працевлаштовані з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За видами економічної діяльності: 43% безробітних працевлаштувалися в державному управлінні й обороні, 17% - у переробній промисловості, 10% - у сільському та лісовому господарстві та риборозведенні, 5% - у будівництві та ін.

Також протягом минулого року до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 27 учасників АТО (ООС), професійне навчання за направленням служби зайнятості проходили 68 учасників АТО (ООС), 2 особи отримали ваучер для проходження перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Станом на 1 січня 2022 року статус безробітного мали 80 осіб з числа учасників АТО (ООС), з них 72 отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 7629 грн., що на 12% більше, ніж на 1 січня 2021 року.

Для уточнення інформації звертайтесь до відділу інформаційної роботи та зовнішніх зв’язків Харківського обласного центру зайнятості за тел.: (057) 757 52 72 або е-mail: pr@khcz.gov.ua

Дата публікації: 13:47 17.01.2022