З Днем народження, шановний Леоніде Івановичу!

Люботинська міська рада, виконавчий комітет, громада щиро вітають Леоніда Івановича з днем народження!

Сьогодні свій день народження відзначає міський голова, Почесний громадянин м. Люботин, Почесний громадянин Харківського району Леонід Лазуренко

Шановний Леоніде Івановичу, користуючись доброю нагодою, хочемо висловити Вам слова щирої вдячності за сумлінну щоденну роботу, за велику відповідальність, яку Ви взяли на себе у справі служіння міській громаді, компетентність і високі організаторські здібності, які дозволяють постійно вирішувати безліч питань в життєдіяльності громади.

Ваш життєвий оптимізм, енергійність, принциповість, досвід і мудрість керівника, велика кількість реалізованих за цей період ідей і проєктів, є свідченням того, що Ви, як справжній патріот міської громади, робите все для її розвитку і процвітання.

Бажаємо Вам, Леоніде Івановичу, щоб і надалі Ваша праця була змістовною, розпочаті справи приносили вагомі результати, щоб вистачало енергії для втілення в життя найамбітніших планів на користь міської громади, а Ваша професійність, виваженість у прийнятті рішень нехай і надалі будуть запорукою успішних досягнень в реалізації життєво важливих проєктів для громади.
Хай людська пошана буде подякою Вам за самовіддану, плідну працю та вірне служіння Люботинській громаді!

Із щирою повагою, виконавчий комітет, депутати міської ради і Люботинська міська територіальна громада
Дата публікації: 10:34 12.01.2022