Важлива інформація для внутрішньо переміщених осіб!

Починаючи з 1 квітня 2022 року Ощадбанк припинить використання зазначених вище платіжних карток ВПО.

АТ «Державний ощадний банк України»  востаннє дозволив до 1 квітня 2022 року використовувати платіжні картки внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину.

У зв’язку з щойно ухваленим рішенням уряду про продовження адаптивного карантину до 31.03.2022 року, картки Ощадбанку для внутрішньо переміщених осіб, що обслуговуються за тарифним пакетом «Мій рахунок» і  термін дії яких вже завершився або завершується до кінця березня наступного року, не будуть блокуватись до 1 квітня 2022 року.

Ощадбанк перевипускає картки за графіком та доставляє їх до своїх відділень. Якщо Ви отримали SMS від Ощадбанку, то перевипущена картка вже у відділенні.

Якщо Ви не змогли забрати нову картку у відділенні, ви зможете знімати кошти та розраховуватись старою карткою тільки до 31 березня 2022 року (включно). Для уникнення черг та скупчення під час отримання карток необхідно заздалегідь зареєструватись в електронній черзі на сайті банку за посиланням https://appointment.oschadbank.ua/VPO

У разі виникнення питань щодо отримання нової картки, Ви можете звернутись до обслуговуючого відділення або контакт-центру Банку

за номером телефону: 0800 210 800

Управління соціального захисту