Програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»

На Люботинському ФОКу завершують монтаж покрівлі

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/113838

Фізкультурно-оздоровчий комплекс зводять у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Новий спортивний об’єкт має площу понад 1300 кв. м.

Як зазначив директор Департаменту капітального будівництва Харківської ОДА Сергій Жуков, ФОК у Люботині є перехідним об’єктом Програми Президента «Велике будівництво» і буде добудований у наступному році.

«Цього року звели каркас спортивно-оздоровчого комплексу, виконали роботи з перекладки інженерних мереж, а саме: водопровід і каналізація. А наступного року ми плануємо завершити всі будівельно-монтажні роботи на цьому об’єкті. Так отримаємо ще один сучасний спортзаклад у Харківській області», – додав Сергій Жуков.

Зокрема, на об’єкті вже встановлені внутрішні перегородки будівлі. Окрім цього, покрівлю та стіни ФОКу утеплять, що зробить заклад енергоощадним. До того ж на території встановлять індивідуальну котельню. Також у спортивному закладі побудують ліфт для маломобільних груп населення.

Нагадаємо, будівництво Люботинського фізкультурно-оздоровчого комплексу стартувало навесні цього року.

Дата публікації: 13:34 29.12.2021