Zero Waste Alliance Ukraine

Минулого тижня відбулась перша публічна зустріч для громади Люботина в рамках якої говорили про подальші zero waste кроки і стратегію Люботина у цьому напрямку.

Малік Володимир, депутат міської ради, директор Люботинської ЗОШ №4 поділився живим досвідом управління відходами у школі - від прийняття рішення про сортування до поступового переходу на zero waste концепцію. Дуже цінно було почути, як учнів долучають до всіх етапів процесу. ???? ♻
???? Ще з хороших новин: на вуличних екранах Люботина запустили соціальну рекламу - про відмову від всього однарозового та можливі альтернативи ????
Трансформація, зміни - це завжди непросто. Іноді ми зустрічаємо певний скепсис з боку влади та мешканців, але працюємо на всіх рівнях, щоб zero waste у громадах став нормою.
Дякуємо присутнім представникам місцевої влади, освітянам та небайдужим мешканцям Люботина за активну участь!
Подальші зустрічі будемо проводити онлайн та офлайн - деталі будемо повідомляти заздалегідь.
Більше про zero waste міста: zerowaste.org.ua/zero-waste-cities/ Anna Prokaeva Kharkiv Zero Waste
Альбом: Zero Waste Alliance Ukraine
Дата публікації: 21:35 25.12.2021