Його відкриття відбулося 24 грудня за участі міського голови Леоніда Лазуренка та Народного депутата України Євгена Пивоварова.
Сучасний майданчик на території школи – це нові можливості для занять спортом, фізичного розвитку молоді та підтримки здорового способу життя, - зазначив міський голова Леонід Лазуренко. Євген Пивоваров наголосив на тому, що тепер учні будуть зміцнювати здоров’я на сучасному майданчику, і в школі стане набагато більше прихильників спорту. А як відомо, спортивна нація – здорова нація.
Спортивний майданчик збудовано за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Його вартість разом із експертизою робочого проекту та коштами міського бюджету становить 1762860 грн. Майданчик призначений для таких ігор, як баскетбол, волейбол і футбол. І відтепер уроки фізичного виховання у навчальному закладі для учнів будуть не тільки цікавими, а й більш безпечними, оскільки спеціальне покриття майданчику убезпечить їх від можливого травмування.
На відкритті спортивного майданчика були присутні учні школи та представники педагогічного колективу.
Альбом: У Манченківській загальноосвітній школі з’явився сучасний багатофункціональний спортивний майданчик
Дата публікації: 20:55 24.12.2021