Центри масової вакцинації на Харківщині працюватимуть у вихідні, крім 1-2 січня

Про це заявив директор Департаменту охорони здоров’я ХОДА Максим Хаустов.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/113766

Він закликав жителів області, які ще не щепилися проти COVID-19, вакцинуватися та нагадав громадянам, що нині доступні вакцини Moderna, Pfizer та CoronaVac.

«Я не виділяю якусь одну вакцину, а завжди кажу: найліпша вакцина - це та, яка є в наявності», - зазначив Максим Хаустов.

За його даними, за весь період вакцинальної кампанії в регіоні було щеплено майже 1 млн 50 тисяч осіб, що складає 50% від загальної кількості населення області. Повний курс вакцинації, тобто 2 дози, пройшли 882 тис. 314 осіб, що складає 42%. Також додаткову дозу щеплення отримали 28 осіб – це категорія населення, яка приймає імуносупресивну терапію.

За період вакцинальної кампанії проведено 7 тис.112 щеплень особам від 12 до 17 років. Також було проведено 449 тис. 695 щеплень особам старше 60 років. На сьогодні 60% медичних працівників пройшли повний курс щеплення, а 76% - отримали хоча б одну дозу. 90% працівників освіти пройшли повний курс щеплення, хоча б одну дозу отримали 97% освітян.

За попередню добу було щеплено 10 тис. 664 особи.

«З учорашнього дня вже дозволили так звану бустерну дозу для медичних працівників і працівників інтернатів. Вони можуть отримати її, якщо після другої дози вже пройшло півроку. Ковід-сертифікат буде продовжуватися відповідно від дати бустерної дози», - зазначив Максим Хаустов.

Довідка. За даними Департаменту охорони здоров’я ХОДА, станом на ранок 23 грудня в Харківській області госпітальна база складає 5 тис. 80 ліжок з яких зайнято 1 тис. 650 ліжок – 32%.

У реанімаційних відділеннях з 326 ліжок заповнено хворими 178 ліжок – 55%. На апаратах ШВЛ перебуває 116 пацієнтів. Ліжок із центральною подачею кисню 3 тис. 96, з них зайнято 816, що складає 26%.

Дата публікації: 14:09 23.12.2021