У 2022 році в області планують будувати та реконструювати майже 300 об’єктів
У 2022 році в області планують будувати та реконструювати майже 300 об’єктів

У 2022 році в області планують будувати та реконструювати майже 300 об’єктів

У сфері фізкультури та спорту першочерговими визначили 12 об’єктів, зокрема – будівництво ФОК у Люботині та смт Пересічне Дергачівського району, лікувально-фізкультурного комплексу в Змієві, льодової арени в Новій Водолазі, капремонт ДЮСШ у Валках та Школи вищої спортивної майстерності в Харкові, створення футбольного поля та спортивних майданчиків у Циркунах тощо.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/113681

Під час чергової сесії Харківської обласної ради 21 грудня депутати підтримали розроблену ХОДА Програму економічного і соціального розвитку Харківської області на 2022 рік.

П’ята частина програми містить перелік об’єктів, роботи на яких пропонують фінансувати наступного року. Загалом на 2022-й таких об’єктів визначили 425. 285 з них – першочергові. На значній кількості об’єктів роботи виконуватимуть у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Найбільша кількість об’єктів, які визначені як першочергові, належать до галузі охорони здоров’я – 92. Серед них – продовження будівництва обласного центру онкології, реконструкція Обласної клінічної лікарні. Капремонти в Обласній травматологічній лікарні, Обласному клінічному перинатальному центрі, Обласному центрі урології та нефрології, Обласному госпіталі ветеранів війни, продовження відновлювальних робіт у Обласній дитячій клінічній лікарні №1 та диспансері радіаційного захисту населення. Низка робіт запланована і в лікарнях районів області, зокрема: Нововодолазькій ЦРЛ, Лозівському ТМО, Слобожанській районній лікарні, Богодухівській ЦРЛ, Вовчанській ЦРЛ, Дворічанській районній лікарні, Куп’янському ТМО, Балаклійській клінічній багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, Валківській ЦРЛ, Чугуївській центральній лікарні ім. М.І. Кононенка, Барвінківській центральній міській лікарні, Зачепилівській ЦРЛ тощо.

У сфері культури і туризму в 2022 році розраховують провести низку капітальних ремонтів та реконструкцій унікальних споруд у Харкові та на території області. Так, у рік 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди заплановані роботи в Національному літературно-меморіальному музеї в Сковородинівці. Також як першочергові заходи визначено продовження реконструкції Харківського історичного музею, будівлі Земської Управи в Краснограді, ремонтні роботи в будівлях обласних драматичних театрах ім. Шевченка та Пушкіна.

У галузі освіти до переліку першочергових увійшли 63 об’єкти. Це здебільшого капітальні ремонти та реконструкції дитсадків та шкіл у районах області. Зокрема, заплановано капремонт Борівської ЗОШ № 1, Куп’янського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №2 «Орлятко», Троїцького ліцею Олексіївської сільської ради, Первомайського ліцею №7. До програми внесли реконструкцію Лизогубівської ЗОШ з прибудовою спортивної зали, їдальні та навчальних класів, реконструкцію наявної нежитлової будівлі для створення ДНЗ у с. Безруки Дергачівського району, будівлі дитсадка в Мерефі, ясел-садка № 1 у м. Вовчанськ, Дворічанського ДНЗ №1 «Колосок», Тимченківської ЗОШ. У планах – капремонти Малинівського ДНЗ,  Валківського ясел-садка «Веселка». Також у 2022-му триватиме будівництво нового корпусу дитсадка «Теремок» у Пісочині.

У сфері фізкультури та спорту першочерговими визначили 12 об’єктів, зокрема – будівництво ФОК у Люботині та смт Пересічне Дергачівського району, лікувально-фізкультурного комплексу в Змієві, льодової арени в Новій Водолазі, капремонт ДЮСШ у Валках та Школи вищої спортивної майстерності в Харкові, створення футбольного поля та спортивних майданчиків у Циркунах тощо.

У галузі ЖКГ до переліку першочергових увійшли 79 об’єктів. Це здебільшого – капітальні ремонти та реконструкції водогонів, колекторів, очисних споруд тощо. У галузі соцзахисту першочергових об’єктів – 5, у ПЕК – 2.

Переглядів: 67
Дата публікації: 11:33 21.12.2021
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для населення
Телефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Нові та оновлені сторінки
«Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку»   17.01.2022
Засідання виконавчого комітету Люботинської міської ради від 11.01.2022 р.   17.01.2022
ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ на поточний місяць - інформація з сайту акціонерного товариства "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО   17.01.2022
У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання 17.01.2022   17.01.2022
Проєкт рішення "Про встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачан   14.01.2022
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 10.01.2022рок   14.01.2022
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   14.01.2022
Перелік виконаних робіт по благоустрою міста Виробничим управлінням комунального господарства по м.    14.01.2022
Рішення про затвердження умов продажу об'єкту приватизації комунальної власності Люботинської місько   14.01.2022
Увага! Відключення електропостачання 14.01.2022 з 09:00 по 17:00   13.01.2022
Посилання
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Інформація для населенняТелефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Люботинська міська рада Харківської області >>>