Спортивно – масові змагання з волейболу

серед різновікових груп населення до Дня Святого Миколая та Новорічних свят

15 грудня 2021 року  Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради у співпраці з Люботинським професійним ліцеєм залізничного транспорту (керівник фізичного виховання Сергій Сидоренко), провів  спортивно – масові змагання з волейболу серед різновікових груп населення до Дня Святого Миколая та Новорічних свят.
Учасники різного віку, як колишні вихованці школи волейболу, які зараз і досі приходять займатися у групах здоров’я по інтересам, так і теперішні учні шкіл, гімназій і ліцея, мали бажання зіграти турнір до Новорічних свят. Змагання проходили з дотриманням карантинних вимог.
   Турнір між командами тільки підтвердив готовність всіх учасників вибороти головний Кубок, в упертій боротьбі знадобилися додаткові партії, щоб виявити переможця і призерів. Та головне те, що турнір пройшов у дружній атмосфері, з Новорічними привітаннями друг друга.
  Команді - переможцю і командам – призерам були вручені Кубки і грамоти відповідних ступенів від КЗ «Спорт для всіх».
Організатори турніру ( Юрій Удянський, Сергій Сидоренко – судді змагань) вітають  учасників із всіма Новорічними святами, бажають у 2022 році міцного здоров’я, успіхів у роботі, бізнесі і навчанні, нових досягнень у спорті і здорового способу життя.

КЗ МЦ ФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Юрій УДЯНСЬКИЙ