І вже сьогодні приймала своїх перших відвідувачів.

Соляні кімнати чи солекамери – це спеціально обладнані приміщення, де відбувається природне лікування дихальних шляхів, і де керований мікроклімат відтворюється за допомогою спеціального медичного обладнання, яке насичує повітря приміщення сольовим аерозолем необхідної концентрації. Користь соляної кімнати на людський організм полягає в імуномоделюючому та протизапальному ефекті. Особливо позитивний вплив має вона для людей, які страждають хворобами органів дихання, перехворіли на COVID-19 чи страждають на алергію. Проведення цих процедур дасть можливість покращити стан здоров’я і дорослих, і дітей.
Кімната облаштована припливно-витяжною вентиляцією, двома галогенераторами, які будуть насичувати приміщення сольовим аерозолем, та необхідним обладнанням.
На облаштування соляної кімнати знадобилося три тонни кам’яної солі. Вона всюди: на стелі, стінах, на підлозі.
Ініціатором важливого для громади проєкту була Рада громадської організації Люботинське товариство інвалідів «Союз Чорнобиль України». І сьогодні першими відвідачами соляної кімнати стали голова Ради ГО Люботинське товариство інвалідів «Союз Чорнобиль України» Сергій Кравченко і члени цієї організації; заступник міського голови Вячеслав Рубан та керуюча справами виконкому Лідія Куденко.
Кошти на облаштування соляної кімнати виділені із міського бюджету в сумі 248 730 грн., і проходити курс лікування в ній зможуть всі пацієнти. Соляна кімната вже чекає на них, а направлення можна отримати від сімейного або лікуючого лікаря.
Альбом: Соляна кімната розпочала своє функціонування у приміщенні Комунального некомерційного підприємства «Люботинська міська лікарня».
Дата публікації: 14:49 13.12.2021