Привітання з Днем місцевого самоврядування

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування,

члени виконавчого комітету, шановні депутати!

Прийміть найщиріші вітання зі святом – Днем місцевого самоврядування!

Це демократичне свято тих, хто працював і працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян – виборців, які дбають про розвиток і зростання громади.
   У непростий для всього українського народу час, саме на органи місцевого самоврядування покладена важлива місія виконувати волю громад, спільно відстоювати їхнє прагнення жити у заможній та безпечній державі.
 І тому, шановні представники органів місцевого самоврядування, ваша щоденна наполеглива праця, відповідальність, професіоналізм є неоціненним внеском у розбудову нашої Люботинської громади, Слобожанщини і держави в цілому.
  У цей святковий день бажаємо усім, хто працює на благо нашої територіальної громади, відстоює її інтереси і потреби, успіхів і здобутків, натхнення і наполегливості, здорових амбіцій і прагматичних рішень, почуття відповідальних господарів та прагнення якісних змін.
  Хай всі зміни, які відбуваються сьогодні, будуть міцним фундаментом для подальшого успішного розвитку рідної міської громади.

Міський голова                     Леонід ЛАЗУРЕНКО
Секретар міської ради       Володимир ГРЕЧКО