"Маршрут безпеки"
\"Маршрут безпеки\"

"Маршрут безпеки"

На базі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту та Манченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Люботинським міським центром соціальних служб для сім ї, дітей та молоді спільно з спеціалістами служби у справах дітей виконавчого комітету Люботинської міської ради Харківської області, спеціалістом КЗ «Люботинська публічна бібліотека» та спеціалістами Люботинської МВ філії ДУ "Центр пробації" проведено інтерактивну гру "Маршрут безпеки".

«Маршрут безпеки» – це захід, в основі якого лежить інтерактивний профілактичний освітній інструмент з питань репродуктивного здоров’я. Метою заходу є профілактика ВІЛ/СНІДу та ІПСШ, а також формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом. Інструмент орієнтований на розвиток сприятливих для здоров’я життєвих навичок, спрямованих на виховання гармонійно розвиненої особистості.
   Метою «Маршруту безпеки» є мінімізація ризиків інфікування ВІЛ та ІПСШ серед молоді та їх мотивація до здорового способу життя шляхом формування в учасників свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, а також формування навичок безпечної для здоров’я і життя поведінки.
Інформація, запропонована під час гри, була цікавою та корисною для більшості учнівської молоді. Учасники тренінгу отримали відповідну інформацію в режимі інтерактивного спілкування з фасилітатором - головуючим станції, учасники розширювали знання, покращували комунікативні навички, вели рівноправний діалог.
За підсумками гри були вручені сертифікати.
Дякуємо всім учасникам та тренерам за активну та позитивну участь у проведенні заходу!

Директор МЦСССДМ

Тетяна ЖМАЙЛОВА