"Козацький шлях.UA"
\"Козацький шлях.UA\"

"Козацький шлях.UA"

У листопаді у Черкасах увосьме відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості "Козацький шлях.UA".

У ньому взяли участь десятки художніх колективів з різних областей України. Юні артисти  продемонстрували майстерність у жанрах вокального, музичного, театрального, образотворчого мистецтва та хореографії. Вони виконували українські народні пісні, танці, сучасні обробки,  патріотичні твори козацької, гайдамацької, стрілецької  тематики та твори про героїчну боротьбу  українського  народу періоду  2014 – 2018 р.р.

Люботинські бандуристи взяли участь у конкурсі – фестивалі, пройшли в другий тур та отримали заслужені нагороди. Вітаємо наших зірочок та їх викладача Вікторію Яківну ІВАХНЕНКО:

• зведений ансамбль бандуристів – лауреат ІІ ступеню;
  • Еткало Аліна – лауреат І ступеню;
  • Піддубна Євгенія – лауреат І ступеню.

Дякуємо  натхненнику й організатору конкурсу – Черкаському обласному відділенню Дитячого фонду України. Він доклав максимум зусиль для того, щоб і в умовах пандемії тривало дитячо-юнацьке мистецьке свято.

Щиро вітаємо наших переможців. І нехай ваш шлях до вершин буде простим, адже якщо людина вміє розуміти музику – вона щаслива, незважаючи на всі перипетії, які можуть зустрітися на її шляху!

Директор КЗ СМО «Люботинська ДМШ»

Юлія ЕТКАЛО

Альбом: "Козацький шлях.UA"