Книжкова виставка до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «Не дай СНІДУ шанс»
Книжкова виставка до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
 «Не дай СНІДУ шанс»

Книжкова виставка до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «Не дай СНІДУ шанс»

Щорічно 1 грудня згідно з рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день започатковано з метою підвищення обізнаності про епідемію СНІДу, викликаної поширенням ВІЛ-інфекції, а також, як день пам’яті жертв цього захворювання.
На абонементі Люботинської публічної бібліотеки  експонується тематична книжкова виставка «Не дай СНІДУ шанс».  Заходи, що традиційно проводяться в цей день, традиційно відбуваються із символом – Червоною стрічкою. Її ідея належить художнику Франку Муру. Тепер кожен, хто надягає Червону стрічку 1 грудня, висловлює свою надію на майбутнє без СНІДу.
    Пам’ятаймо! СНІД ще не переможений, ось чому нам так важливо навчитися слухати тих, хто опинився по той бік біди. Тому так важливо у боротьбі з ВІЛ/СНІДом працювати саме з молоддю. Носії ВІЛ – люди, які хочуть жити. Бережіть себе, піклуйтеся про ближніх і нехай Всесвітній день боротьби з ВІЛ об’єднає всіх і кожного.

Директор КЗ «Люботинська ПБ ЛМР ХО»       Олена АЛІСОВА

Альбом: Книжкова виставка до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом  «Не дай СНІДУ шанс»
Дата публікації: 10:49 01.12.2021
31.03.2024