Шановні мешканці Люботинської міської територіальної громади!

Виконавчий комітет Люботинської міської ради доводить до Вашого відома, що з 01.12.2021 року будуть посилені заходи державного нагляду (контролю) під час періоду заготівлі дерев хвойних порід в передноворічний період, з метою дотримання вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації хвойних насаджень в період підготовки до нового 2022 року.

Нагадуємо, що Державною екологічною інспекцією щороку виявляються факти самовільних рубок хвойних насаджень, а також порушення порядку їх збуту.
   Законодавством України встановлено відповідальність за незаконну порубку і пошкодження лісових дерев і порушення порядку придбання чи збуту об'єктів рослинного світу, зокрема накладення штрафу на громадян у розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від семи до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об’єктів рослинного світу чи без такої.

Відділ з питань розвитку інфраструктури
міста та благоустрою
Дата публікації: 13:16 30.11.2021